Tydzień Zintegrowanej Profilaktyki - zbadaj się na zdrowie!

Od 17 do 29 września skorzystaj z bezpłatnych badań, zniżek i konsultacji specjalistów w ramach Tygodnia Zintegrowanej Profilaktyki. Wszystko przy okazji XII Wrocławskich Dni Promocji Zdrowia!

Tegoroczne Wrocławskie Dni Promocji Zdrowia zostały poszerzone o liczne inicjatywy towarzyszące. Wszystko po to, aby dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców i w przyjazny sposób przypomnieć każdemu: dzień dobry, zadbaj o swoje zdrowie. Jedną z nowości jest Tydzień Zintegrowanej Profilaktyki, w ramach którego mieszkańcy Wrocławia mogą skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji ze specjalistami lub dedykowanych zniżek dostępnych w różnych częściach miasta. Akcja wystartuje 17 września i potrwa do końca miesiąca. Zapisy na poszczególne wydarzenia odbywają się bezpośrednio u Partnerów akcji. Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem i szczegółowymi zasadami uczestnictwa.

Organizator: WCRS, Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego Wrocławia
Partnerzy: Centrum Medyczne Venomedica, Wrocławskie Centrum SPA, Laboratorium medyczne DIALAB, CM Synexus, Centrum Medyczne Mediconcept, NUTRI-MED Centrum Dietetyczne, Sylwia Rutkowska Dobry Dietetyk.

Więcej informacji: Karolina Bielak, karolina.bielak@wcrs.wroclaw.pl