Wyspa Słodowa ciągle w centrum wydarzeń

W najbliższą niedzielę 3 czerwca zapraszamy dzieci wspólnie z rodzicami i z dziadkami na kolejny piknik Miesiąca Rodziny. Świętujemy hucznie Dzień Dziecka – zabawa potrwa od 13.00 do 18.00, a wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Podczas pikniku przygotowano atrakcje dla wszystkich. Egurrola Dance Studio poprowadzi animacje taneczne, Fundacja Omniveda zaprasza na eksperymenty naukowe, a wrocławski oddział IFMSA-Poland organizuje Szpital Pluszowego Misia. Planeta Robotów porwie najmłodszych świetnymi warsztatami z robotyki (przy ich stoisku ciągle tłumy!), a SpecActive przygotowało zajęcia sportowe i plastyczne. Fundacja TRYMIGA poprowadzi warsztaty edukacyjne dotyczące wizualnego myślenia, a coach rodzicielski Joanna Bździon zaprasza na wykład dla rodziców o poczuciu wartości dzieci. Ponadto zapraszamy na bezpłatne badanie stóp dzieci, konsultacje kosmetyczne, zajęcia tradycyjnego kung fu, świeżo wyciskane soki… Czyli każdy znajdzie atrakcje dla siebie. Na stoiskach znaleźć można także kolorowanki, gry planszowe i wielkoformatowe oraz malowanie twarzy. Poza tym na dzieciaki czeka strefa dmuchańców (pojawi się po raz kolejny uwielbiany przez dzieciaki dmuchany połykacz-orka), a w razie mniejszego lub większego głodu zapraszamy do strefy foodtrucków.

O godzinie 15.00 na scenie pojawi się Reprezentacyjny Dolnośląski Zespół Pieśni i Tańca „Wrocław”, a o godzinie 17.00 zapraszamy na koncert zespołu „40 synów i 30 wnuków jeżdżących na 70 oślętach”.

Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka to drugie z czterech dużych spotkań rodzinnych organizowanych na Wyspie Słodowej w ramach obchodów trwającego od 26 maja do 24 czerwca Miesiąca Rodziny. Przed nami jeszcze dwa wydarzenia na Wyspie Słodowej: 10 czerwca świętujemy Dzień Dziadków, a 24 czerwca Dzień Ojca.

Serdecznie zapraszamy!